پایان دوره بازآموزی و تربیت مدرس سه گانه در تهران

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه، دوره تربیت مدرس سه گانه با حضور نیل مک فرسون، مدرس ارشد اتحادیه جهانی ورزش سه گانه (ITU) در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و پس از گذشت ۵روز پایان یافتدوره فوق به منظور ارتقاء توان علمی و فنی و تربیت مدرس ورزش سه گانه و با شرکت ۲۶تن از مربیان و ورزشکاران این رشته از سراسر کشور از مورخه ۸ الی ۱۲آذر ماه و در دو بخش عملی و تئوری برگزار شد.

مک فرسون با تکیه بر آخرین اطلاعات و مطالعات انجام شده اتحادیه جهانی و هم چنین چکیده ای از مهم ترین تجربیات خود طی سال ها فعالیت در ورزش سه گانه به عنوان مربی، نکات و اطلاعات ارزنده ای را به شرکت کنندگان دوره منتقل نمود.

مک فرسون در این دوره آموزشی از روش های نوین کشف استعداد، تمرینات و برنامه ریزی دوره های تمرینی در هر سه بخش شنا،  دو و دوچرخه، علم تغذیه، روش درست استفاده از مکمل های مجاز، افزایش توان ذهنی برای حضور در رقابت ها و تکنیک های شنا، دوچرخه و دو به طور مفصل صحبت کرد. وی هم چنین برای مطالعات بیشتر، فهرستی از منابع جامع مربی گری و آموزش مورد تایید اتحادیه جهانی ورزش سه گانه را برای تحقیقات و مطالعات تکمیلی در اختیار مربیان و ورزشکاران حاضر در دوره قرار داد.

وی هم چنین با توجه به حضور چند تن از ورزشکاران ملی پوش کشورمان در این دوره، با انجام آزمون های عملی و تمرینی در استخر به عملکرد شنای ملی پوشان نظارت و با توجه به نتایج به دست آمده، برنامه های تمرینی و توصیه هایی به آنان ارائه نمود.

 

 

 

آن چه که در این دوره نمود چشمگیری داشت، رضایت و ابراز خرسندی مربیان و ورزشکاران حاضر در دوره از برگزاری و نحوه ارائه مطالب و بار آموزشی فوق العاده این دوره بود؛ به طوری که شرکت کنندگان، خواستار حضور مجدد و و طولانی تر مک فرسون و برگزاری دوره های این چنینی بودند.

در مراسم اختتامیه این دوره سردار صبور به اتفاق دکتر صفری دبیر فدراسیون با حضور در محل تشکیل دوره، ضمن تقدیر و تشکر از حضور آقای مک فرسون در ایران، در سخنانی خطاب به مربیان و ورزشکاران گفت: مربیان حاضر در چنین دوره هایی باید با نهایت استفاده از دانش مدرسین و اجرای درست آموخته های خود، با کشف استعدادهای مناسب سه گانه در راه پرورش و معرفی ورزشکاران شاخص به تیم ملی بکوشند. ایشان هم چنین اظهار داشتند با توافق به عمل آمده با آقای مک فرسون مقرر گردید چند تن از ورزشکاران و مربیان منتخب که از سوی نامبرده معرفی می گردند، در کمپ آموزشی آفریقای جنوبی حضور یافته  و زیر نظر ایشان به تمرین بپردازند.

در ادامه آقای مک فرسون اعلام نمود که در صورت حضور ورزشکاران و مربیان در کمپ آفریقای جنوبی به گونه ای برنامه ریزی خواهد شد که ورزشکاران علاوه بر اجرای تمرینات مستمر، در کاپ های بین المللی مختلف که در کشورهای آفریقایی هم چون زیمباوه برگزار می گردد، شرکت نمایند.

در پایان با حضور سردار صبور، دکتر صفری و دکتر گودرزی احکام حاضران در دوره را به آنان تقدیم شد.


[بازديد:۱۱۱۲مرتبه]

امتياز :
 


ارسال نظرات :
جهت ارسال نظرات شما بايد در سايت وارد شويد ، در صورتي كه عضو نيستيد لطفا هم اكنون عضو شويد
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
عضویت درسایت با کلیک بر روی لینک ارسال شده به ایمیل شما تائید می گردد
نظرسنجي
سايت جديد
نظر شما درباره طراحي سايت جديد چيست؟
  • عالي
  • خوب
  • متوسط
  • ضعيف

آمار بازديد

۱۴۰۳/۴/۴

بازديد امروز : ۲۰۳
بازديد ديروز : ۵۴
بازديد كل : ۲۸۹۰۳۲
آي پي شما : ۱۰۰.۲۸.۲.۷۲
خروجي ها