چاپ ویرایش جدید کتاب اصول مستند سازی، تجربه نگاری و مدیریت ادعا

به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند، ویرایش جدید کتاب اصول مستندسازی، تجربه نگاری و مدیریت ادعا به چاپ رسیده است. همانطور که ملاحظه می شود در چاپ دوم کتاب اصول مستندسازی مبحث تجربه نگاری نیز به مباحث قبلی کتاب افزوده شده است.

مطالعات نشان می دهد 70% مشکلات یک سازمان تکرار پذیر می باشند، اما متاسفانه ثبت نگردیده است. در صورتی که بانک اطلاعاتی (نرم افزار مدیریت دانش) از مسائل بوجود آمده در سازمان و راه حل های آن ها وجود داشته باشد، دیگر برای حل مشکلات تکراری نیاز به صرف انرژی و یافتن راه حل نیست و مسئولین و کارکنان می توانند قبل از اقدام به هر عمل از تجارب مشابه بیاموزند.

تجربه نگاری روشی است که در آن دانش فردی تبدیل به دانش سازمانی شده و افراد و کارکنان تجربیات، یافته ها، راه حل ها و ... را در سامانه سازمانی ثبت و سپس به اشتراک می گذارند تا کارکنان دیگر در آموخته ها و تجارب دیگران شریک شوند.

لذا با توجه به اهمیت مساله تجربه نگاری بر آن شدیم در ویرایش جدید کتاب اصول مستند سازی، مبحث تجربه نگاری را به آن افزوده و در دسترس عزیزان قرار دهیم. 

این کتاب با تعداد صفحات 200 صفحه در تیراژ 1000 نسخه و به قیمت 14000 تومان به چاپ رسید.

در صورت تمایل به دریافت کتاب از طریق پست در سراسر کشور با شماره 5-37341334-051 تماس حاصل فرمایید.

همچنین عزیزان می توانند جهت تهیه کتاب در مشهد به آدرس مشهد-خیابان دانشگاه-جنب مسجد امام جعفر صادق (ع)- تایپ دانشجو (شماره تماس 32255088-051، 32251814-051 و 37341335-051) و در تهران به آدرس تهران-خیابان انقلاب-خیابان قدس-ابتدای بزرگمهر-پلاک87 (شماره تماس 66418586-021) مراجعه فرمایند.

 
 
 
 
 
 

[بازديد:۲۱۲۱مرتبه]

امتياز :
 


ارسال نظرات :
جهت ارسال نظرات شما بايد در سايت وارد شويد ، در صورتي كه عضو نيستيد لطفا هم اكنون عضو شويد
خبرنامه
جهت عضويت درسيستم اطلاع رساني سايت ايميل خود را وارد كنيد.
عضویت درسایت با کلیک بر روی لینک ارسال شده به ایمیل شما تائید می گردد
نظرسنجي
سايت جديد
نظر شما درباره طراحي سايت جديد چيست؟
  • عالي
  • خوب
  • متوسط
  • ضعيف

آمار بازديد

۱۴۰۰/۳/۲۷

بازديد امروز : ۷۲
بازديد ديروز : ۲۳۴
بازديد كل : ۲۱۱۵۶۱
آي پي شما : ۴۴.۱۹۲.۲۵۳.۱۰۶
خروجي ها